Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Litografier / Färglitografi 6122260



*

nr 612 2260


Färglitografi

Lars Jonsson, FÃ¥gel, E. A. 41x52


Följerätt

Ja

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.900 kr

Sista tid för bud online:

måndag 30 november 2009
kl 17:58:58


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
26/11 23:24:55 1      300 kr
27/11 10:16:52 2      950 kr
27/11 14:20:54 3      400 kr
27/11 14:21:23 3      500 kr
27/11 18:24:48 3      600 kr
27/11 19:21:22 3      700 kr
27/11 19:21:35 3      800 kr
27/11 19:56:49 4      1.500 kr
29/11 09:59:43 5      1.600 kr
29/11 22:03:39 6      1.800 kr
30/11 16:28:35 7      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: djurmotiv färglitografi fågel fågelmotiv fåglar grafik lars jonsson litografi litografier litografiskt blad
  • 6448 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
    Aktuellt bud: 150 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    19 jan kl 20:13
  • 7045 Färglitografi
    Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
    Aktuellt bud: 150 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    19 jan kl 20:05
  • 7044 Färglitografi
    Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
    Aktuellt bud: 200 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    19 jan kl 18:16




Ladda ner broschyr